دیجیتال مارکتینگ

سئو مارکتینگ

هدف شرکت ذهن روشن بازار پارس دگرگون کردن ساختار، ارائه ایده های جسورانه و راهکارهای عملی برای شرکت شما در فضای دیجیتال می باشد.

هدف اصلی هر شرکتی از انجام فعالیت های دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی محصولات و خدمات در بستر اینترنت می باشد. دیجیتال مارکتینگ زیر مجموعه ای از بازاریابی آنلاین می باشد که خود آن نیز زیر مجموعه ای از یک مجموعه بزرگتر یعنی بازاریابی می باشد.

از مهم ترین فعالیت های شرکت ذهن روشن بازار پارس در حوزه دیجیتال مارکتینگ می توان به بازاریابی در شبکه های اجتماعی، طراحی وب سایت، تولید محتوا، ارائه خدمات سئو ، ایمیل مارکتینگ و تولید برنامه های اندروید و IOS اشاره داشت که در ادامه به تفصیل در خصوص هر یک از آن ها صحبت خواهیم نمود.

دیجیتال مارکتینگ ذهن روشن بازار پارس

بازاریابی در شبکه های اجتماعی (Social Media Marketing)

دیجیتال مارکتینگ ذهن روشن بازار پارس

بازاریابی شبکه های اجتماعی را می توان یکی از قدرتمندترین ابزار برندینگ و تبلیغات شرکت ها دانست؛ چرا که با استفاده از این ابزار می توان با صرف کمترین هزینه محصولات و خدمات مورد نظر را در معرض دید مخاطب مورد نظر قرار داد.

دلایل بازاریابی در شبکه های اجتماعی

● کاهش هزینه های سنگین تبلیغات

● ارائه خدمات بهتر به مشتریان

● افزایش آگاهی از برند و جایگاه سازی دیجیتال در ذهن مخاطب

● ایجاد ارتباط بهتر و قوی تر با مخاطب هدف

● افزایش رتبه و رنکینگ وبسایت در گوگل

بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام

همانطور که می دانید اینستاگرام و تلگرام قوی ترین شبکه های اجتماعی موجود در ایران می باشند، البته اگر تلگرام را جزء پیام رسان های موجود در ایران ندانیم. شرکت ذهن روشن بازار پارس با تکیه بر نیروهای متخصص و همچنین در اختیار داشتن طیف وسیعی از شبکه های اجتماعی در حوزه های کاربردی متنوع می تواند به شما در جهت مدیرت محتوا و تبلیغ در شبکه های اجتماعی پر مخاطب با صرف کمترین هزینه کمک کند. همچنین خواهیم توانست تا پس از ارائه کمپینی جامع و کامل متناسب با نیاز شما، گزارشی با حداکثر جزئیات ممکن و ملموس به شما ارائه دهیم.

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسرها یا به زبان ساده افراد تاثیر گذار، افرادی هستند که طیف وسیعی از مردم یک کشور یا یک محدوده سبک زندگی آن ها را به دلیل علاقه مندی و یا به نوعی دارا بودن حس تعلق خاطر به آن ها دنبال می کنند. افرادی که به راحتی می توانند مردم و مخاطبان عادی را تحت تاثیر قرار دهند و این یعنی جذب مخاطب مورد نظر شما. شرکت ذهن روشن بازار پارس با دارا بودن رابطه با این افرا و همچنین سلبریتی های ایرانی می تواند محصولات و خدمات شما را در صفحات شخصی این عزیزان ارائه داده و در نتیجه دنبال کنندگان این افراد در معرض تبلیغات شما قرار خواهد گرفت. طبق تحقیقات صورت گرفته، این دسته از افراد و شخصیت ها تاثیر بسیار زیادی در ناخودآگاه مصرف کننده گذاشته و نهایتاً این امر به تاثیرگذاری در فرآیند خرید مصرف کننده منجر خواهد شد.

خدمات شرکت ذهن روشن در حوزه بازاریابی شبکه های اجتماعی

● تحلیل کسب و کار

● کارشناس اختصاصی

● برنامه ریزی استراتژیک

● ایده پردازی

● گزارش پیشرفت

● محتوای خاص

طراحی وبسایت

دیجیتال مارکتینگ  طراحی سایت

تحقیقات نشان داده است که دارا بودن یک وبسایت علاوه بر نشان دادن به روز بودن یک شرکت یا برند، موجب افزایش اعتماد به برند یا شرکت مذکور توسط مصرف کننده خواهد شد. بسیاری از افراد قبل از تصمیم گیری در خصوص همکاری با یک شرکت یا خرید محصولات یک برند ترجیح می دهند وبسایت متعلق به آن برند یا شرکت را مورد بررسی قرار دهند.

شرکت ذهن روشن بازار پارس می تواند با تکیه بر کادر مجرب خود در سریع ترین زمان ممکن وبسایت مورد نظر شما را با گارانتی قیمت و کیفیت مد نظر شما طراحی و راه اندازی کند. طراحان وبسایت شرکت ذهن روشن تمامی اهداف و خدمات مورد نیاز شما را بررسی کرده و پس از برنامه ریزی های لازم و تفسیر قابل لمس فعالیت ها برای شما، در اسرع وقت وبسایتتان را راه اندازی خواهند نمود. علاوه بر این امنیت وب سایت شما توسط ذهن روشن گارانتی خواهد شد و شرکت ذهن روشن تضمین می کند هیچ گونه مساله ای متوجه وب سایت شما نشده و وبسایت شما از حداکثر امنیت لازم برخوردار باشد.

طراحان شرکت ذهن روشن قادر خواهند بود به کمک زبان های برنامه نویسی مختلف و با استفاده از آخرین متد روز وب سایت شما را طراحی کرده و با رعایت اصول بهینه سازی، وبسایتی بهینه و کاربرپسند را به شما ارائه دهند. رعایت اصول دیجیتال مارکتینگ مساله اساسی مورد نظر طراحان ما خواهد بود.

مراحل طراحی وبسایت در شرکت ذهن روشن بازار پارس

۱. بررسی هدف از ایجاد وبسایت

۲. تعیین ساختار وبسایت

۳. ارائه چندین طرح گرافیکی

۴. تست نمونه اولیه

۵. کد نویسی

۶. بارگذاری اولیه

۷. دریافت تاییدیه از کارفرما

۸. بارگذاری نهایی

۹. پشتیبانی

بازاریابی محتوا 

دیجیتال مارکتینگ  بازاریابی محتوا

جو پولیتزی طی چند سال اخیر در کتاب‌ها و سخنرانی‌های خود، همواره تعریف یکسانی را از بازاریابی محتوا ارائه کرده است: بازاریابی محتوا فرآیندی در کسب و کار است که به تولید محتوای گیرا و مجاب‌کننده و نشر آن به منظور جلب توجه، جذب و درگیرکردن یک گروه مشخص از مخاطبان، با هدف برانگیختن اقدامات سودآور در مشتریان می‌پردازد.

دمین رایان هم در کتاب Understanding Digital Marketing  توضیحات زیر را در زمینه‌ی بازاریابی محتوایی ارائه می‌دهد: بازاریابی محتوا با ارضاء سریع و لحظه‌ای نیاز به اطلاعات در مشتریان بالقوه، برای آن‌ها ارزش می‌آفریند. بازاریابی محتوا، مشتریان بالقوه را بدون فشار برای خرید، با محصول جذب و درگیر  می‌کند.

بازاریابی محتوا نیازمند استراتژی هدفمند می باشد. تیم تولید محتوای ذهن روشن با تخصص در زمینه تولید انواع محتوا ( انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی، استاپ موشن، موشن گرافی، محتواهای متنی، تصویری، ویدئویی و صوتی) می تواند به شما در جهت بهبود ارتباط با مخاطب به خصوص در فضای دیجیتال و افزایش درگیری ذهنی آن ها کمک کند.

ارائه خدمات سئو

دیجیتال مارکتینگ سئو گوگل

سئو (SEO) یا بهینه سازی موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر انجام می گیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا گرفته تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر.  سئو مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم.

ولی سئو به همین جا ختم نمیشود عبارت SEO مخفف سه کلمه Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. امروزه این مفهوم به Search Experience Optimization تغییر یافته که برابر است با بهینه سازی تجربه کاربری در جستجو. به عبارت دیگر باید برای رضایت کاربر از نتیجه یافت شده نیز اهمیت ویژه ای قائل شویم.

مهمترین مراحل سئو سایت چیست؟

دیجیتال مارکتینگ سئو گوگل

برای موفقیت در سئو هر سایت نیازمند ۳ بازوی اصلی هستیم که عبارتند از:

۱- سئو تکنیکال

استانداردسازی کدنویسی سایت، رعایت اصول سئو در طراحی، نشانه گذاری استاندارد، بهینه سازی سرعت سایت، طراحی نسخه ریسپانسیو و مواردی از این دست را سئو تکنیکال می نامیم. برای شروع فعالیت های مرتبط با بازاریابی محتوا پیش از هر چیز به یک بستر قدرتمند و سایت استاندارد نیاز خواهیم داشت.

۲- بازاریابی محتوا

فعالیت هایی شامل شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای ارزشمند، برچسب گذاری و دسته بندی، لینک سازی داخلی و … را میتوان بخشی از فرآیند بازاریابی محتوا دانست. موفقیت در سئو بدون محتوا تقریبا غیرممکن است.

۳- لینک سازی هدفمند

رعایت استانداردهای سئو تکنیکال و تولید محتوای ارزشمند میتواند شما را به صفحه اول نتایج گوگل برساند ولی برای کسب رتبه ۱ و رقابت با سایت های قدیمی تر شما نیازمند لینک سازی خارجی برای سایت خود هستید. فعالیت در شبکه های اجتماعی، فروم های تخصصی، کامنت مارکتینگ، خرید بک لینک، خرید رپورتاژ آگهی و … را اصطلاحا SEO Off-page می نامیم.

تیم دیجیتال مارکتینگ ذهن روشن با در اختیار داشتن دانش و تجربه لازم در حوزه ارائه خدمات سئو قادر خواهد بود تا شما را به اهداف مورد نظرتان در خصوص افزایش رتبه وبسایتتان برساند. لذا پس از شناسایی نیاز شما، می توانیم بهترین عملکرد ممکن را به شما ارائه دهیم.

اپلیکیشن های موبایل

دیجیتال مارکتینگ اندروید موبایل اپلیکیشن

طی چند سال گذشته، شاهد افزایش روز به روز تلفن های همراه هوشمند بوده ایم. امروزه اندروید به عنوان یکی از پرقدرت ترین سیستم عامل های تلفن همراه شناخته می شود و بیشترین سطح استفاده کننده را به خود اختصاص داده است. همچنین می توان گفت موبایل نقش بالقوه ای در زندگی ما ایفا می کند و بسیاری از امور و کارها ، به وسیله تلفن های همراه انجام می پذیرد. سفارش ساخت اپلیکیشن و بازی برای وب سایت های فروشگاهی، شرکت های خصوصی و دولتی، رستوران، خبرگزاری ها و سایت های خبری، شرکت های خدمات مسافرتی و تور و هتل ها و … کمک بسزایی به به روز بودن و گسترش کسب و کار و در نتیجه افزایش درآمد خواهد نمود. شما می توانید با سفارش ساخت نرم افزار ، آخرین محصولات، خدمات و اخبار را به سریعترین شکل ممکن به اطلاع مشتری ها و کاربران خود برسانید و مشتریان شما با در دست داشتن اپلیکیشن شما، هر لحظه می توانند از آخرین محصولات و خدمات شما اطلاعات کسب کنند و حتی به سفارش محصولات بپردازند .

برای سفارش اپلیکیشن اندروید ابتدا باید نیازهای خود را شناسایی کرده و سپس به بررسی و طبقه بندی آنها اقدام کنید تا برای تولید نرم افزار مورد نظر شما اقدام شود. تیم برنامه نویسی شرکت ذهن روشن بازار پارس با ارائه دادن یک چارچوب مشخص به شما خواهد توانست دقیق ترین برنامه مورد نظر شما را طراحی و پشتیبانی کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.